Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkçi Tekirdağ'da


Sayın Bakanımız Bülent Tüfenkçi ile Bakan Yardımcımız, Müsteşarımız, Genel Müdürlerimiz ve Daire Başkanlarımız bugün Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü gümrük kapılarında bir dizi ziyaret ve lisanslı depoculuk konusunda yapılan çalışmaları yerinde incelemek için Edirne ve Kırklareli illerine gitmek üzere öğlen saatlerinde özel uçakla Çorlu havalimanına geldiler.

Sayın Bakanımız Tüfenkçi ve yanındaki heyet, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Vekilimiz Mehmet Turgut, Tekirdağ Ticaret İl Müdür Vekili Enver Tepe, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Edirne TSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Çorlu TSO Başkanı İbrahim Gönül ve protokol tarafından karşılandılar. Burada yapılan görüşme sonrası Sayın Bakanımız ve beraberindekiler karayolu ile İpsala Gümrük kapısına hareket ettiler.

Edirne ve Kırklareli illerini ziyaret eden Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ve protokol üyeleri tarafından 05 Ağustos Cuma günü öğleden sonra Çorlu Havalimanın’ndan Ankara’ya uğurladılar.